Poseł z młodzieżą

swilo

swiloPoseł na Sejm Teresa Świło spotkała się ze świdnicką młodzieżą, którą reprezentowali radni Młodzieżowej Rady Miasta Świdnicy oraz przedstawiciele Młodzieżowej Grupy Teatralnej „TEATR BINOMINIS”. W dyskusji wziął również udział Marcin Paluszek, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Świdnicy.

 

Poseł na Sejm Teresa Świło spotkała się ze świdnicką młodzieżą, którą reprezentowali radni Młodzieżowej Rady Miasta Świdnicy oraz przedstawiciele Młodzieżowej Grupy Teatralnej „TEATR BINOMINIS”. W dyskusji wziął również udział Marcin Paluszek, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Świdnicy.

Podczas spotkania podsumowano miniony rok oraz omówiła plany działania Młodzieżowej Rady Miasta na rok 2015. Szczególnie skupiono się na wydarzeniach kulturalnych czy akcjach charytatywnych, przy organizacji których swoją pomoc zadeklarował również Marcin Paluszek, zapewniając wsparcie przy promocji jak i tworzeniu imprez w Świdnicy. Z kolei „TEATR BINOMINIS” przedstawił wstępny plan realizacji spektakli na świdnickiej scenie w 2015 roku. swilo

Tego typu spotkania należy organizować jak najczęściej, aby łamać bariery międzypokoleniowe. Uważam, że w młodzież trzeba inwestować i ją wspierać, dzięki niej świat nabiera barw i przede wszystkim nasze spojrzenie na ten świat jest bardziej kolorowe. Zasiadam w Sejmowej Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży, co jest wynikiem tego, że jest mi bliska właśnie ta grupa społeczna i jednym z moich postanowień na rok 2015 jest dalsze wspieranie tych młodych ludzi w tym co robią. – mówiła Poseł na Sejm RP Teresa Świło.

Pierwszą okazją do spotkania się w nowym roku będzie sobota 24 stycznia 2015 r. Właśnie wtedy „TEATR BINOMINIS” na deskach świdnickiego teatru wystawia swoją sztukę „2202: Dwadzieścia Dwa Zero Dwa BEZ PRZECINKA”. – Serdecznie zapraszam świdniczan oraz wszystkich zainteresowanych, wstęp jest bezpłatny! – zachęca świdnicka parlamentarzystka.

Oprac. (red)

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *