Porady w SIPH. Za darmo

kasa 2

kasa 2Punkt Informacji o Dotacjach Inwestycyjnych w nowym okresie programowania 2014-2020 uruchamia Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa Świdnicy. To miejsce, w którym ekspert z firmy Doradztwo Ekonomiczno-Finansowe Sp. z o.o. udzieli szczegółowych informacji na temat dostępnych dotacji inwestycyjnych.

 

Punkt Informacji o Dotacjach Inwestycyjnych w nowym okresie programowania 2014-2020 uruchamia Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa Świdnicy. To miejsce, w którym ekspert z firmy Doradztwo Ekonomiczno-Finansowe Sp. z o.o. udzieli szczegółowych informacji na temat dostępnych dotacji inwestycyjnych.

Od 12 marca punkt będzie działał stale w każdy drugi czwartek miesiąca, w godzinach od 13.00 do 16.00 w siedzibie SIPH (Rynek 1A, Świdnica) – Doradztwo jest bezpłatne – podkreśla Jacek Zoła, kierownik biura SIPH. – Ze względów organizacyjnych, aby uniknąć sytuacji, w której zainteresowani oczekują na spotkanie kilkadziesiąt minut, konieczne jest wcześniejsze telefoniczne albo mailowe ustalenia godziny konsultacji. kasa 2

Doradcą w Punkcie Informacji będzie Mariusz Boczkowski, kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży w firmie Doradztwo-Ekonomiczno Finansowe Sp. z o.o., absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży dotacji UE, specjalizujący się w pozyskiwaniu finansowania na przedsięwzięcia inwestycyjne prowadzone przez przedsiębiorstwa. Reprezentujący spółkę, która od prawie 20 lat czynnie buduje kapitały firm poprzez dotacje z UE, Lidera firm doradczych (na Dolnym Śląsku) w branży pozyskiwania dotacji UE wg rankingu magazynu FORBES.

Zainteresowani doradztwem proszeni są o telefoniczne lub mailowe ustalanie terminu spotkania z doradcą: tel. 74 853-50-09, 74 856-93-88, email: siph@siph.pl

oprac. (ram)

{fcomment}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *