Popierają Bronisława Komorowskiego (FOTO)

komorowski 17

komorowski 17Blisko czterdzieści osób ze świata polityki, biznesu, organizacji pozarządowych i sportu utworzyło dzisiaj w Świdnicy Społeczny Komitet Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Niektóre nazwiska są zaskakujące.

 

Blisko czterdzieści osób ze świata polityki, biznesu, organizacji pozarządowych i sportu utworzyło dzisiaj w Świdnicy Społeczny Komitet Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Niektóre nazwiska są zaskakujące.

Uroczystość symbolicznego podpisania deklaracji odbyła się w samo południe w siedzibie Sudeckiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Pierwszy autograf złożył poseł Robert Jagła, po nim posłanka Teresa Świło i dalej starosta Piotr Fedorowicz i zastępca prezydenta Świdnicy Szymon Chojnowski. Z szefów gmin powiatu świdnickiego poparcie Komorowskiemu udzielili takżeburmistrz Żarowa Leszek Michalak, wójt Dobromierza Jerzy Ulbin oraz, co jest sporym zaskoczeniem, związany z SLD, rządzący Strzegomiem Zbigniew Suchyta. Za Komorowskim jest także zastępca burmistrza – Wiesław Witkowski. komorowski 17

Swoje podpisy pod deklaracją złożyli także między innymi: Tomasz Kurzawa, Krzysztof Sołtys, Jan Dzięcielski, Grzegorz Kloc, Beata Szczepankowska, Stanisław Jarzyna, Tadeusz Włodkowski, Grzegorz Sulima, Dariusz Czuczwara, Elżbieta Dudziak, Adam Węgrzyn, Małgorzata Hoszowska-Ziemak, Zbigniew Kanicki.

Lista jest cały czas otwarta i mam zapewnienia od kolejnych osób, które do niej dołączą – mówił Robert Jagła. Teresa Świło podkreślała, że liczy na zwycięstwo Komorowskiego już w pierwszej turze, a na sali żartowano, że data dzisiejszego spotkania – trzynastego w piątek – ma przynieść powodzenie 10 maja, w dniu wyborów.

 

Treść deklaracji

 

Opierając swe wartości na silnych filarach polityki rodzinnej i dialogu społecznego, dbając o dobro Rzeczypospolitej Polskiej, mając na uwadze jej bezpieczeństwo oraz rozwój gospodarki,deklarujemy swoje poparcie dla kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Wybieramy zgodę i bezpieczeństwo!”

(ram, foto Wiktor Bąkiewicz)

{gallery}galerie/150313komorowski{/gallery}

{fcomment}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *