Ponad 20 tysięcy dla Artura! (FOTO)

Ponad 20 tysięcy złotych udało się zebrać podczas charytatywnego balu telewizji TVTS, który w tym roku odbył się na rzecz Artura Klai, świdniczanina, który cierpi na dziecięce porażenie mózgowe.

bal artur

Wśród gości balu, który odbył się 16 stycznia w Restauracji Manufaktura, jak zwykle nie zabrakło osób z Gminy Świdnica na czele z wójt Teresą Mazurek, przewodniczącego Rady Miejskiej w Świdnicy i Nadleśniczego Nadleśnictwa Świdnica Jana Dzięcielskiego, urzędników miejskich, pracowników starostwa, gości zrzeszonych w Automobil Klubie, grupy przedsiębiorców świdnickich na czele z prezesem SPiKŚ Edwardem Szywałą, młodych przedsiębiorców oraz kadry zarządzającej firmy Sonel.

Podczas aukcji prowadzonej przez dziennikarkę Violettę Mazurek licytowano m.in. miedzioryt z wizerunkiem pałacu prezydenckiego przekazany przez Kancelarię Prezydenta RP, przekazaną przez premiera RP Tomasza Siemoniaka srebrną, kutą przez rzemieślników artystów, paterę z wizerunkiem Kongresu Amerykańskiego, którą to otrzymał podczas wizyty w kongresie, załączone certyfikaty, ale również szklane anioły przekazane przez artystów plastyków Magdę i Andrzeja Kucharskich. Wśród przedmiotów znalazły się również: oryginalny posażek bogini płodności i rodziny Izydy wykonany z litego drzewa eukaliptusowego przekazany przez podróżnika, żeglarza i pisarza Macieja Krzeptowskiego, który opłynął świat na słynnym jachcie Maria, grafika Andrzeja Mleczki przekazana przez Ulę Pawłowską, mecenaskę sztuki, a także przelot samolotem oraz zestaw piór przekazany przez Lasy Państwowe. Dochód z licytacji wyniósł w sumie 20 tysięcy 200 złotych.

bal artur bal1 bal11 bal12 bal23 bal123 bal343 bal567 bal1234 bal2344 bal4567 bal15674 bal34511 bal234567

1 thought on “Ponad 20 tysięcy dla Artura! (FOTO)

  1. Wspaniale.To budujace ,ze ludzi obchodzi los innych.Kibicuje Arturowi i jego mamie i zycze wiecej podobnych akcji z takim wynikiem.Jakby co jeszcze raz przyjde zatanczyc zumbe:))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *