Polonia-Stal z nowym trenerem. Debiut w sobotę w Świdnicy!

Do zmiany na stanowisku trenera doszło w występującej w rozgrywkach IV ligi drużyny Polonii-Stali Świdnica. Podczas najbliższej ligowej potyczki z Sokołem Wielka Lipa (sobota, 12 maja, godz.17.00), biało-zielonych poprowadzi z ławki nowy szkoleniowiec, który zastąpił na tym stanowisku Tomasza Oleksego.

Nowym trenerem świdnickiego czwartoligowca został Rafał Markowski. Posiadacz licencji UEFA A w ostatnich latach związany był m.in. z Bielawianką Bielawa i Lechią Dzierżoniów. W latach 2007-2012 był trenerem młodzieżowej kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, a od 2011 roku współpracuje także ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Dzierżoniowie.

– Dotychczasowy trener prowadził świdnicką drużynę seniorów od początku rundy jesiennej sezonu 2016/2017. W pierwszym sezonie dość pechowo zakończyliśmy rozgrywki tuż za podium – na czwartej lokacie, tracąc wicemistrzostwo ligi w ostatniej serii spotkań. W tym sezonie wiedzie nam się niestety słabiej – obecnie zajmujemy 12. pozycję w tabeli rozgrywek. Trenerowi Tomaszowi Oleksemu składamy wielkie podziękowania za ogromny wkład w pracę w drużynie seniorskiej, a wcześniej w drużynach młodzieżowych. Do zobaczenia! – czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *