Polonez odtańczony (FOTO)

polonez 29

polonez 29Kolejny, jedenasty raz Zespół Szkół Mechanicznych ze Świdnicy zorganizował wielkiego poloneza na świdnickim Rynku. To znak, że za sto dni matura.

Kolejny, jedenasty raz Zespół Szkół Mechanicznych ze Świdnicy zorganizował wielkiego poloneza na świdnickim Rynku. To znak, że za sto dni matura.polonez 41

W czwartek, 15 stycznia jak zwykle w samo południe maturzyści ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu świdnickiego zatańczyli przedmaturalny taniec, w którym uczestniczyli dyrektorzy szkół, wychowawcy i zaproszeni goście, na czele z przedstawicielami miasta i powiatu świdnickiego. – Przyznam, że miałem lekką tremę przed zatańczeniem, bo mój ostatni polonez był jakieś 25 lat temu – żartował Piotr Fedorowicz, starosta świdnicki.

Beata Moskal-Słaniewska, prezydent Świdnicy życzyła tegorocznym maturzystom połamania piór i zdania egzaminu dojrzałości z najlepszymi wynikami. – Podobnie, jak w poprzednim roku, tegorocznego poloneza zatańczyło prawie tysiąc osób – mówi Krzysztof Anklewicz, dyrektor ZSM w Świdnicy.

Impreza odbyła się pod kierunkiem Marii i Wojciecha Skiślewiczów, choreografów Zespołu Tańca Narodowego i Estradowego „Krąg”.

(bfg), foto Wiktor Bąkiewicz

{fcomment}

{gallery}galerie/150115polonez{/gallery}

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *