Półmetek truskawkowych eliminacji (VIDEO)

Bez tytułuZa nami druga część eliminacji muzycznego przeglądu „Truskawka”. Tym razem na scenie zagrały zespoły: Can’t Wait Forever, The Inżyniers oraz Angry Again.

Za nami druga część eliminacji muzycznego przeglądu „Truskawka”. Tym razem na scenie zagrały zespoły: Can’t Wait Forever, The Inżyniers oraz Angry Again.

Bez tytułu

Koncerty odbyły się w sobotę, 11 kwietnia w świdnickim Klubie Bolko. Jako pierwszy na scenie zaprezentował się zespół Angry Again z Wałbrzycha i Świebodzic. Następnie dla fanów ciężkiego, mocnego grania zaprezentował się świdnicko-wrocławski zespół The Inżyniers, który powstał z inicjatywy czterech ludzi – Zdzicha, Stefana, Janusza i Andrzeja. Na zakończenie eliminacji publiczność wysłuchała utworów energetycznego zespołu z Pieszyc – Can’t Wait Forever. Grupa od roku pracuje pod skrzydłami Jacka Moroziewicza z Eris Is My Homegirl, zespołu, który jest znany z tego, że zajął drugie miejsce w programie telewizyjnym Must Be The Music. Razem z Jackiem muzycy pracują nad płytą, która ukaże się jeszcze w tym roku.

Zobacz materiał video

{youtube}8lmOTCSSsLA{/youtube}

(bfg), video Mariusz Ordyniec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *