Polityka prywatności portalu ws-24.pl

Portal wiadomosci.swidnickie.pl ma charakter społecznościowy w następujących aspektach:

1) współtwórcami części serwisów portalu wiadomosci.swidnickie.pl są użytkownicy, którzy w celu publikacji w poszczególnych serwisach dostarczają portalowi:

– informacje płatne/artykuły płatne,

– zdjęcia,

– filmy;

2) współtwórcami forum portalu wiadomosci.swidnickie.pl są użytkownicy forum portalu wiadomosci.swidnickie.pl, którzy zamieszczają na nim swe posty i kontynuują dyskusje na różne tematy.

Mając na uwadze powyższe Portal wiadomosci.swidnickie.pl przechowuje jedynie te dane osobowe, które są niezbędne do:

– identyfikacji autorów informacji płatnych/artykułów płatnych,

– identyfikacji autorów zdjęć,

– identyfikacji autorów filmów,

– przesłania zalogowanemu użytkownikowi forum utraconego hasła/loginu dającego dostęp do forum.

Powyższe odbywa się w zgodzie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dziennik Ustaw nr 133, poz. 883.

Portal wiadomosci.swidnickie.pl nie przechowuje i nie przetwarza żadnych innych danych osobowych, poza tymi, które są niezbędne do rejestracji użytkowników forum oraz identyfikacji autorów dostarczanych do nas informacji płatnych/artykułów płatnych, zdjęć i filmów.

Powyższe dane są wykorzystywane jedynie w celach wymienionych wyżej, a w szczególności dla ochrony prawnej osób potencjalnie skrzywdzonych za pomocą przekazanych informacji płatnych/artykułów płatnych, zdjęć i filmów. Dane te nie są przekazywane innym podmiotom, poza organami do tego uprawnionymi, w zgodzie z ww. ustawą o ochronie danych osobowych.

Właściciel portalu wiadomosci.swidnickie.pl będzie się kontaktował z użytkownikiem poprzez podany adres e-mail, o ile użytkownik nie wskaże dobrowolnie innej formy kontaktu.

Użytkownik w każdej chwili ma wgląd i możliwość zmiany swoich danych osobowych (poprzez kontakt z administratorem portalu), a w przypadku forum portalu wiadomosci.swidnickie.pl – samodzielnie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze dodawane przez użytkowników, zarówno zarejestrowanych, jak i nie zarejestrowanych. Każda osoba komentująca zamieszczane na portalu treści musi być świadoma faktu, iż nie mogą one zawierać wulgaryzmów ani treści w oczywisty sposób obraźliwych. Takie komentarze zostaną natychmiast usunięte przez administratora. Jednocześnie przypominamy o odpowiedzialności karnej w zakresie zamieszczania komentarzy godzących w dobra osobiste lub/i znieważających osoby wymieniane z imienia i nazwiska oraz informujemy, że redakcja portalu wiadomosci.swidnickie.pl przechowuje dane użytkowników, tj. adresy IP, na bezpiecznych serwerach.

Dane są przechowywane jedynie na w pełni bezpiecznych serwerach, z których korzysta portal wiadomosci.swidnickie.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *