Półkolonie w Świdnicy

plebiscyt-sasiedzki-tesco

plebiscyt-sasiedzki-tescoKonkurs grantowy dla organizacji „Plebiscyt Sąsiedzki” skierowany m.in. do stowarzyszeń i fundacji działających na terenie Świdnicy rozwiązany!

Konkurs grantowy dla organizacji „Plebiscyt Sąsiedzki” skierowany m.in. do stowarzyszeń i fundacji działających na terenie Świdnicy rozwiązany!pleb-tesco

Mamuśki ze Stowarzyszenia Świdnickim Mam „Mamy co kochamy” wystartowały w programie grantowym pod hasłem „Poznaj swojego sąsiada” w Tesco i wygrały. Teraz zorganizują półkolonie, które mają zapewnić dwadzieściorgu dzieci ze Świdnicy i okolic tydzień pełen atrakcji. – Nie stawiamy żadnych ograniczeń: nie ważne, ile dziecko ma lat, czy jego rodzice są zamożni czy wręcz przeciwnie i gdzie są zameldowani – napisały Mamuśki w projekcie. – Nasze półkolonie są organizowane dla każdego chętnego dziecka – nie stawiamy żadnych ograniczeń, poza tym ilościowym: zapisze się pierwsze chętne dwadzieścia osób. Niezależnie od statusu majątkowego, miejsca zamieszkania czy zameldowania, a nawet wieku: nasze atrakcje dostosujemy do każdego uczestnika! Chcemy przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu i stygmatyzacji tych „biedniejszych”, chcemy być otwarci na wszystkie grupy wiekowe. Chcemy zapewnić naszym podopiecznym niezapomniane ferie!

PG, foto: użyczone

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *