Pojedź na wyprawę życia

busiaki

busiakiEkipa „Busem Przez Świat” planuje swoje kolejne wyprawy i do udziału w nich zaprasza wszystkich chętnych. Wolnych będzie kilkanaście miejsc!

Ekipa „Busem Przez Świat” planuje swoje kolejne wyprawy i do udziału w nich zaprasza wszystkich chętnych. Wolnych będzie kilkanaście miejsc!

busiaki

Podróżnicy planują wyprawy na Islandię (18 dni w czerwcu), do Albanii (2-3 tygodnie w lipcu), do Gruzji (3-5 tygodni w sierpniu) oraz roczną wyprawę busem przez 3 Ameryki śladami Tonego Halika (zgłoszenia na 2-miesięczne odcinki). – Wiemy jak trudno jest znaleźć wśród swoich znajomych kompanów na wyprawę, dlatego na większość wypraw jedziemy na 2 busy i będzie nawet po 10 wolnych miejsc – mówi Karol Lewandowski, organizator projektu Busem Przez Świat.

Jak się zgłosić? Trzeba wejść w zakładkę „Dołącz do projektu” na blogu www.busemprzezswiat.pl i zapisać się do jednej z grup na facebooku. Tam niedługo podane zostaną szczegóły wypraw i wtedy nastąpią zapisy na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”. – Wyszliśmy z założenia, że jeśli ktoś jest na tyle szalony, żeby się zgłosić na taką wyprawę to na pewno wie o co chodzi i kocha podróże tak jak my. Spełnijcie swoje marzenia o podróżowaniu. Jedyny warunek to ukończone 18 lat – dodaje organizator.

Busem Przez Świat to studencki projekt podróżniczy zakładający objechanie świata starym hipisowskim busem jak najniższym kosztem. W 5 lat busik przejechał już 52 państwa na 5 kontynentach w 12 wyprawach i pokonał ponad 100 tysięcy kilometrów

(bfg), fot. Wiktor Bąkiewicz

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *