Podwójny Maraton Andrzejkowy (WYGRAJ BILETY)

Andrzejki w CINEMA3D to nie lada gratka dla wszystkich miłośników „hurtowego” oglądania filmów. 25 listopada o godzinie 22:00 startują dwa Andrzejkowe Maratony: Grozy i Nonsensu. Podczas tej wyjątkowej nocy widzowie będą mogli wybrać spośród filmów grozy i horrorów w stylu kina absurdu. Dla czytelników do wygrania mamy bilety!

grozynonsensu_826x294_wydarzenie-facebook

Maratony filmowe to wyjątkowa okazja dla wszystkich, którym jeden film nie wystarcza. Teraz dodatkowo będą mogli wybrać pomiędzy Maratonem Grozy z horrorami, a Maratonem Nonsensu, z horrorami, w których panuje groteska i absurd. CINEMA3D zaprasza już w piątek 25 listopada od godz. 22:00.

Podczas nocnego Maratonu Grozy będzie można obejrzeć: Dwelling, Let her out, The Possesion Experiment.

OPISY FILMÓW:

DWELLING – Ellie wraca do domu rodzinnego, w którym przed laty w pożarze zginęła jej matka, a siostra postradała zmysły, trafiając do szpitala psychiatrycznego. Dom staje się rodzajem łącznika pomiędzy światami. Dziwne sny i mgliste wspomnienia składają się na deliryczny, mroczny obraz teraźniejszości będącej we władaniu przeszłości, która nie daje o sobie zapomnieć.

LET HER OUT – Po wypadku, Helen zaczynają męczyć mroczne i przerażające halucynacje. Z początku sporadyczne z czasem stają się coraz bardziej inwazyjne. Helen odkrywa, że mogą być wynikiem guza, który staje się rodzajem władczej subosobowości. Z dnia na dzień ma on coraz większy wpływ na Helen, jednocześnie stanowiąc dla niej śmiertelne zagrożenie.

The Possesion Experiment – Brandon, student teologii, pisząc pracę magisterską o opętaniu, odnajduje dom, w którym nie powiodły się egzorcyzmy. Dla studenta to okazja, aby poddać się opętaniu. Ten film to niemal żywa relacja z prawdziwego opętania – intensywna, mocna, przekraczająca wszelkie granice.

Natomiast podczas Maratonu Nonsensu będzie można obejrzeć: Hellbenders, Night of living Deb, Witching&Bitching.

OPISY FILMÓW:

HELLBENDERS – Istnieją demony tak straszne, że żaden człowiek nie jest w stanie sprowadzić ich do piekła. Jedyne wyjście dla egzorcysty to sprowokowanie demona, a następnie popełnienie samobójstwa i pociągnięcie go ze sobą do piekieł. Tak zostało utworzone zgromadzenie Hellbenders. Grupa elitarnych, przeszkolonych egzorcystów, którzy żyją w stanie ciągłego grzechu, by być gotowym pójść do piekła w każdej chwili.

NIGHT OF THE LIVING DEB – Deb budzi się w mieszkaniu Ryana i oboje nie pamiętają tego co zaszło minionej nocy. Ryan, który jest zaręczony, chce aby Deb jak najszybciej wyszła od niego. Sytuacja komplikuje się, gdy po opuszczeniu mieszkania odkrywają, że miasto zaatakowały zombie.

WICTHING&BITCHING – Gang, przypominający komediantów, napada na lombard, kradnąc ogromne ilości złota. Po napadzie, ratując się ucieczką, szukają schronienie w małej mieścinie, gdzie w przeszłości odbywały się okultystyczne ceremonie i sabaty. Okazuje się, że jest to siedziba krwiożerczych czarownic, które chcą zapanować nad światem.

Andrzejkowy Maraton Filmowy w CINEMA3D, to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów horroru, zarówno tych którzy lubią się bać, jak i tych którzy traktują je bardziej z przymrużeniem oka. Bilety dostępne w kinach i na www.cinema3d.pl w cenie 25 złotych. Podczas maratonu bezpłatna dolewka napoju zakupionego w barze.

UWAGA KONKURS!

Dla czytelników „Wiadomości Świdnickich” mamy do wygrania dwa pojedyncze zaproszenia na maraton grozy oraz dwa pojedyncze zaproszenia na maraton nonsensu.

Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Dlaczego chcesz się wybrać na Maraton Grozy lub Maraton Nonsensu?

Odpowiedzi należy do wtorku 22.11. do godz. 18.00, przesłać na adres konkurs@swidnickie.pl

w treści maila należy podać imię, nazwisko i numer telefonu

Powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *