Pościg jak z filmu

policja1

policja1To była scena jaz z filmu sensacyjnego: funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komisariatu Policji II w Wałbrzychu ścigali na ulicach Wałbrzycha sprawcę kradzieży z włamaniem do samochodu.

To była scena jaz z filmu sensacyjnego: funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komisariatu Policji II w Wałbrzychu ścigali na ulicach Wałbrzycha sprawcę kradzieży z włamaniem do samochodu.antyter3

Do całego zdarzenia doszło tuż po północy 8 stycznia. Dyżurny Komisariatu Policji II w Wałbrzychu, gdy otrzymał zgłoszenie, że przy ul Polnej do zaparkowanego pojazdu ktoś się włamał, natychmiast powiadomił pełniący służbę w terenie patrol. Policjanci od razu ruszyli w pościg. W niespełna kilka minut zatrzymali 26-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Podczas przesłuchania 26-latek przyznał się do winy. Okazało się również, że niedawno wyszedł z więzienia. Odbywał karę pozbawienia wolności, gdyż dopuścił się szeregu podobnych przestępstw. Usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *