Plac Wolności w sieci

rynek-bielawa-31-03-2011

rynek-bielawa-31-03-2011BIELAWA. Masz laptopa, netbooka lub komórkę z dostępem do sieci, przyjdź na Plac Wolności w Bielawie i korzystaj z Internetu za darmo.

Masz laptopa, netbooka lub komórkę z dostępem do sieci, przyjdź na Plac Wolności w Bielawie i korzystaj z Internetu za darmo.

rynek-bielawa-31-03-2011

Bezprzewodowa sieć WI-FI działa już od kilku dni w obrębie całego rynku. Internauci mogą więc surfować po ulubionych stronach, korzystać z portali społecznościowych oraz słuchać muzyki. Wkrótce dzięki uruchomionemu przez miasto hotspotowi, będzie można również sprawdzić pocztę i wysłać maila.

Bezpłatny Internet to z pewnością atrakcyjna forma promocji bielawskiego rynku. Liczymy, że skusi ona nie tylko mieszkańców, ale także turystów odwiedzających nasze miasto.

Hotspot na pewno przyciągnie na Plac Wolności wielu młodych ludzi, dla których Internet jest przecież bardzo ważny. Poza tym uczniowie łatwiej przyswoją wiedzę na świeżym powietrzu, szczególnie że podłączony do sieci laptop umożliwia dostęp do istotnych informacji.

 

źródło: doba.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *