Pirat drogowy zatrzymał się na drzewie

wypadek_szczawno1

wypadek_szczawno1Jak szalony pędził ul. Kolejową w Szczawnie-Zdroju. Zatrzymał się dopiero, kiedy uderzył w drzewo. To cud, że ten drogowy pirat nikogo w zeszły piątek nie zabił.

 

Jak szalony pędził ul. Kolejową w Szczawnie-Zdroju. Zatrzymał się dopiero, kiedy uderzył w drzewo. To cud, że ten drogowy pirat nikogo w zeszły piątek nie zabił.wypadek_szczawno1

– Ten ciemny Volkswagen golf pędził jak szalony zatłoczona ulicą – opowiadają świadkowie wydarzeń, jakie miały miejsce w piątkowy wieczór w podwałbrzyskim uzdrowisku. tam jący z dużą prędkością golf, wyprzedzając w nieprzepisowy sposób forda focusa, uderzył z impetem w rosnące na poboczu drzewo. – Ten kierowca chyba oszalał! Tu jest linia ciągła, zakaz wyprzedzania, a na dodatek ostry zakręt –mówią świadkowie zdarzenia. – Przecież nawet nie widać, czy ktoś z naprzeciwka nadjeżdża!

A w piątkowy wieczór właśnie nadjeżdżał. Spanikowany kierowca Volkswagena zaczął gwałtownie hamować, aż zadymiło się spod opon ącychasfalt. Niestety, nie zapanował nad pojazdem i uderzył w drzewo, rozbijając w drobny mak swoje auto. Razem z pasażerem został przewieziony do szpitala. Główna droga przez Szczawno-Zdrój była w zeszły piątek zablokowana przez godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *