Piosenki patriotyczne i żołnierskie zabrzmią w Świdnicy

Z okazji Święta Niepodległości młodzi muzycy z Wrocławia stworzyli program nowych aranżacji piosenek patriotycznych i żołnierskich. Przypominamy, że odświeżone wersje zaprezentują na koncercie w Świdnicy. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 5 listopada o godz. 17.30 w miejskim teatrze. Wstęp jest wolny.

Koncert Rzeczpospolita

Świętujmy wspólnie niepodległość! Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Świdnicy – przyjdźcie całymi rodzinami, abyśmy mogli wspólnie w wielopokoleniowej, rodzinnej atmosferze świętować rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości – zaprasza Jan Jaśkowiak, organizator koncertu.

Grupa kierowana jest przez muzyków z profesjonalnym przygotowaniem i skupia kilkunastu utalentowanych muzycznie młodych ludzi – studentów i absolwentów wrocławskich uczelni. Wszystkie utwory zyskały nowe, profesjonalne aranżacje przygotowane z szacunkiem dla oryginalnych wersji.

Celem naszego projektu było wykorzystanie potencjału stworzonego programu oraz szersze promowanie wspólnotowego i radosnego sposobu obchodzenia polskich świąt narodowych – wyjaśnia Dariusz Mącarz z Fundacji Młoda Rzeczpospolita.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *