Pierwszy Quick Park otwarty! Wielkie zainteresowanie otwarciem pierwszego parku handlowego w Strzegomiu.

Punktualnie o godzinie 10:00 został otwarty pierwszy z ogólnopolskiej sieci regionalnych hybrydowych parków i centrów handlowych Quick Park. Przed budynkiem na alei Wojska Polskiego 80D już od rana gromadzili się klienci, którzy chcą w pierwszym dniu działania parku handlowego skorzystać z przygotowanych socjalnie na otwarcie ofert. Zakupy pierwszego dnia umili gościom i klientom piknik rodzinny z grillem i atrakcjami dla najmłodszych.

img_8203

Z dumą po trzech latach wytężonej pracy mogę dziś otworzyć pierwszy obiekt z naszego portfolio Quick Parków. To jak potrzebna dla regionu była ta inwestycja świadczy duża frekwencja na dzisiejszym otwarciu. Z wielką przyjemnością zapraszam wszystkich mieszkańców Strzegomia, Świdnicy, Świebodzic oraz najbliższych okolic na pierwsze zakupy – mówi Jarosław Fijałkowski, prezes grupy Real2B.

quick-kopia

Quick Park Strzegom jest pierwszym parkiem handlowym w Strzegomiu. Jego powierzchnia wynosi 2 tys. m² powierzchni najmu. Obiekt zaoferuje nieobecne dotąd w mieście marki takie jak: RTV Euro AGD, CCC, Pepco, Martes Sport, czy Apteka Vitrum. Dla zmotoryzowanych klientów dostępny jest położony przed obiektem bezpłatny parking na 70 samochodów. Bezpośrednio przy Quick Parku znajdują się: restauracja McDonald’s, supermarket Biedronka, market budowlany Bricomarché oraz stacja benzynowa Shell.

quick

Otwarciu Quick Parku w Strzegomiu towarzyszy kampania reklamowa w prasie lokalnej, Internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej z udziałem ambasadorki sieci Quick Park aktorki Katarzyny Zielińskiej.

ziel

Lokalizacja
Quick Park Strzegom jest zlokalizowany przy alei Wojska Polskiego prowadzącej bezpośrednio na starówkę Strzegomia oraz przy drodze krajowej numer 5 łączącej m.in. Wrocław, Kamienną Górę i przejście graniczne w Lubawce.

Wynajem
Za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

Projektant
Projekt architektoniczny opracowało biuro Mofo Architekci z Krakowa.

Inwestor
Deweloperem obiektu jest firma dewelopersko-inwestycyjna Real2B Development Sp z o. o., która wspólnie z inwestorem Retail Parks Fund FIZAN realizuje sieć kilkudziesięciu regionalnych hybrydowych centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju. Obiekty te powstają w mniejszych miejscowościach, poniżej 100 tys. mieszkańców. Cechą charakterystyczną lokalizacji obiektów jest usytuowanie bezpośrednio przy głównej arterii komunikacyjnej i przy największych osiedlach mieszkaniowych. Obecnie w przygotowaniach i realizacji są obiekty m. in.: w Mysłowicach, Sulechowie, Olkuszu, Pułtusku, Kępnie, Turku, Oławie i Konstancinie-Jeziornie.

Kontakt:
Agnieszka Drucis, tel. 609 112 484; mail: agnieszka.drucis@real2b.pl

 

Artykuł promocyjny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *