Pierwsze przyjęcia w nowym pogotowiu

pogo

pogoMinął pierwszy tydzień funkcjonowania świdnickiego Pogotowia Ratunkowego w nowej siedzibie przy szpitalu „Latawiec”. Przeprowadzka nie miała wpływu na funkcjonowanie placówki. Przyjęcia odbywały się bezproblemowo.

Minął pierwszy tydzień funkcjonowania świdnickiego Pogotowia Ratunkowego w nowej siedzibie przy szpitalu „Latawiec”. Przeprowadzka nie miała wpływu na funkcjonowanie placówki. Przyjęcia odbywały się bezproblemowo.

pogo

Nikt nie zgłaszał skarg ani żadnych uwag nie sygnalizował też personel, co do działalności pogotowia w okresie przenosin. Te są w zasadzie na finalnym etapie – mówi Małgorzata Jurkowska, dyrektor jednostki. – Pracujemy normalnie, karetki, zespoły wyjazdowe – wszystko jest już na miejscu – w nowej siedzibie, w której zresztą pracuje się bardzo dobrze i bez porównania – ocenia Jurkowska.

Umeblowanie w części, gdzie przyjmowani są pacjenci – w dwóch gabinetach lekarskich i dwóch zabiegowych, jest kompletne. Pozostały jedynie prace porządkowe polegające na przyporządkowaniu dokumentacji do wyposażenia pogotowia.

MM, foto: Wiktor Bąkiewicz

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *