Pawlak w Świdnicy

pawlakŚWIDNICA. Wicepremier Waldemar Pawlak, prezes PSL-u, przyjechał dziś do Świdnicy wspierać kandydatów do samorządu.

ŚWIDNICA. Wicepremier Waldemar Pawlak, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego, jako pierwszy polityk rangi ogólnopolskiej przyjechał dziś do Świdnicy wspierać kandydatów do samorządu, a szczególnie swojego długoletniego współpracownika, doradcę i przyjaciela Jarosława Kurzawę kandydata na prezydenta Świdnicy.

pawlakKurzawa to nasz kandydat na prezydenta Świdnicy, ale można być pewnym, że PSL nie pokusi się o ręczne, odgórne sterowanie. Nawet, gdybyśmy chcieli, to niemożliwe. Jarosław Kurzawa ma charakterek. Ja dawno zdążyłem się przekonać, że nikt nim nie będzie sterował – takimi słowy podczas konferencji prasowej mocny charakter kandydata z partii PSL Jarosława Kurzawy ocenił wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak.

Poproszony o określenie dzisiejszego działacza swoje partii krótko powiedział, że jest to człowiek – gospodarz. Mówił również, że kandydaci z PSL w wyborach samorządowych to ludzie wywodzący się z partii o 115-letniej tradycji, która gwarantuje środowisku dobrą robotę oraz mocny impuls, jaki spowoduje, że w Polska jest gotowa na zmiany na lepsze. Słowa te podparł przykładem z dzisiejszej polityki, w której nie ma dnia bez wyrzucenia jakiegoś polityka, co jest jedynie pożywką dla mediów.

Vim

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *