Partia Razem buduje struktury w Świdnicy

Lewicowa partia Razem zasłynęła w powiecie świdnickim współorganizacją demonstracji przeciwko pochodzącej ze Świebodzic minister Zalewskiej, organizacją spotkania o bezpłatnej komunikacji miejskiej, a także zbiórkami podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie reformy edukacji oraz projektem uchwałodawczym „Ratujmy Kobiety”. Teraz powstało świdnickie koło partii, a jego członkowie zapowiadają, że to jedynie początek działań w powiecie. 

W ostatnią sobotę miało miejsce pierwsze spotkanie świdnickiego koła partii Razem, na którym rozmawiano o dalszych akcjach i planach na wybory samorządowe. „Planujemy organizacje spotkania dotyczącego specjalnych stref ekonomicznych, w których znajduje zatrudnienie wiele osób z naszego powiatu” – zapowiada koordynator koła świdnickiego, Łukasz Cisoń. – „Chcielibyśmy dać okazję mieszkankom i mieszkańcom Świdnicy, by dowiedzieli się o wszystkich aspektach funkcjonowania SSE, również tych, które często są pomijane”.

Partia Razem przygotowuje się też do wyborów samorządowych w naszym regionie. „Jesteśmy otwarci na rozmowy ze wszystkimi organizacjami, którym tak jak nam zależy na rozwijaniu lokalnej demokracji. W Świdnicy nie brakuje ideowych społeczników, którzy mogą wiele zrobić dla naszego regionu. Liczymy na to, że będziemy mogli ich wesprzeć i nawiązać współpracę dla dobra całego miasta” – dodaje Michał Brokos, członek koła świdnickiego i dolnośląskiej rady wojewódzkiej partii Razem.

Z kołem świdnickim partii Razem można skontaktować się pod adresem mailowym partiarazem.swidnica@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *