Ostatnia próba przed ligą na minus

skpr 06

Porażką zakończył się ostatni sparing piłkarzy ŚKPR-u Świdnica przed rundą rewanżową w I lidze. ŚKPR przegrał w Grodkowie z Olimpem. Największym problemem Szarym Wilków okazała się skuteczność.

skpr_08

Świdniczanie ulegli 24:30 (8:13) przy czym rozmiary porażki są nieco mylące, bo przez zdecydowaną większą część zawodów wynik oscylował wokół remisu. Jeszcze na trzy minuty przed końcem Olimp prowadził tylko dwoma bramkami.

– Mecz pokazał, że jesteśmy dobrze przygotowani kondycyjnie. Dziś problemem była skuteczność. Zbyt szybko kończone były akcje. Mamy nadzieję, że w sobotę w meczu z Pomezanią skuteczność będzie lepsza – podsumował Arkadij Makowiejew, członek zarządu klubu i trener odnowy biologicznej.

Niestety, w przededniu wznowienia rozgrywek w zespole jest kilka kontuzji. Z powodu urazów w meczu z Olimpem nie zagrali Władysław Makowiejew i Patryk Dębowczyk.

Runda rewanżowa w I lidze piłki ręcznej rozpocznie się już w sobotę, 6 lutego. ŚKPR zagra u siebie z Pomezanią Malbork.

Olimp Grodków – ŚKPR Świdnica 30:24 (13:8)

ŚKPR: Wasilewicz, Bajkiewicz – Grochowski 5, Piędziak 5, Bruy 4, Yefimenko 4, Macyszyn 2, P. Rogaczewski 1, Dziwiński 1, Jarząbek 1, Chaber, Motylewski, Bieżyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *