Ostatni weekend września za pół ceny

Kilkuset partnerów, w tym Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zgłosiło swój akces do akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. U nas taniej będzie na basenie krytym przy ulicy Równej.

foto_2_basenswidnica

Akcja Ministerstwa Sportu i Turystyki ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym. Założeniem jest również stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 23-25 września 2016 r. na terenie całego kraju. „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” rozpocznie się o godzinie 17.00 w piątek, 23 września i potrwa do północy w niedzielę, 25 września.

My zapraszamy do korzystania z atrakcji basenu przy ulicy Równej. W czasie trwania akcji obniżymy o 50 proc. ceny jednorazowych biletów normalnych i ulgowych. Nasi goście zapłacą odpowiednio 4 i 2,5 złotego, a nie jak wynika z tradycyjnego cennika 8 i 5 złotych.

Wszystkich partnerów akcji można znaleźć na stronie: http://pzw.msit.gov.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *