Okradł seniorkę na zakupach

kasa3-kom

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić 38-letniemu mężczyźnie, zatrzymanemu przez świdnickich policjantów, który podczas zakupów w jednym ze sklepów spożywczych na terenie Świdnicy zabrał pozostawiony przez inną klientkę portfel z dokumentami i pieniędzmi. Amator cudzej własności usłyszał już zarzuty, teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

kasa3-kom

– Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, w wyniku podjętych działań, ustalili a następnie zatrzymali 38 – letniego mężczyznę, mieszkańca gminy Świdnica podejrzanego o kradzież portfela z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi kwocie 400 złotych – relacjonuje sierż. Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy.

Do kradzieży portfela doszło w jednym ze sklepów spożywczych na trenie miasta. 75-letnia mieszkanka Świdnicy przyszła do sklepu na zakupy, podczas płacenia położyła swój portfel na podeście umocowanym po zewnętrznej stronie lady. Po zapłaceniu, zabrała zakupy i udała się do wyjścia. Przez nieuwagę pozostawiła swój portfel, w którym były pieniądze dokumenty oraz karta bankomatowa. Po chwili wychodząc ze sklepu kobieta zorientowała się, że nie ma swojego portfela. Wróciła więc do tego samego stoiska poszukując zagubionej rzeczy, ale niestety portfela już tam nie było.

Pokrzywdzona zgłosiła kradzież świdnickim policjantom. Pracujący nad tą sprawą policjanci z wydziału kryminalnego  na podstawie zebranych informacji ustalili, a następnie zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który tego dnia również robił zakupy w w/w sklepie, a gdy zobaczył pozostawiony portfel bez wahania zabrał go.

Amator cudzej własności usłyszał już zarzuty, teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *