Odzyskali skradziony telefon

Nie zdążył nacieszyć się swoim łupem amator cudzej własności. Zaraz po kradzieży telefonu sprawca został zatrzymany przez świdnickich policjantów, a sprzęt odzyskany i zwrócony właścicielce. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, teraz sprawą zajmie się sąd.

b_670_0_0_00_images_2015_sluzbyuniwersalne_policja4

29 maja w godzinach popołudniowych Oficer Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy otrzymał zgłoszenie telefoniczne dotyczące kradzieży telefonu. Do zdarzenia doszło na terenie jednego z supermarketów na terenie miasta, pokrzywdzoną była klientka sklepu. Wysłani na miejsce zdarzenia policjanci dokonali przejrzenia zapisów monitoringu sklepowego ustalając dokładny rysopis sprawcy. Następnie w wyniku penetracji miasta, już pół godziny po zdarzeniu zatrzymali podejrzewanego. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec Świdnicy. Przy zatrzymanym ujawniono skradziony telefon, sprzęt powrócił do prawowitej właścicielki.

 Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, teraz sprawą zajmie się sąd. Przypomnijmy, że za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

(kpp ś-ca)

1 thought on “Odzyskali skradziony telefon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *