Odwiedzi nas Szymon Wydra?

rockmania

rockmaniaZorganizowany w marcu przegląd zespołów rockowych Rockmania okazał się sporym sukcesem. Jak się okazuje, będzie kontynuowany. Na razie więcej jest niewiadomych, ale jedno jest pewne – druga edycja odbędzie się w marcu 2013 roku. Czy to, że w jury zasiądzie Szymon Wydra to tylko plotka?

 

Zorganizowany w marcu przegląd zespołów rockowych Rockmania okazał się sporym sukcesem. Jak się okazuje, będzie kontynuowany. Na razie więcej jest niewiadomych, ale jedno jest pewne – druga edycja odbędzie się w marcu 2013 roku. Czy to, że w jury zasiądzie Szymon Wydra to tylko plotka?rockmania

Do odbywającego się 17 marca przeglądu zgłosiły się 33 zespoły z całej Polski, z których na bielawskiej scenie zaprezentowało się 11. Usłyszeć można było reggae, melodyjnego rocka, hard rocka, a nawet metal, czyli pełen przekrój rockowego grania.

Zwycięzca, zespół The Floorators ze Świdnicy zgarnął 1.000 zł. Dodatkową nagrodą był występ podczas tegorocznego Sudeckiego Lata.

Jak będzie w przyszłym roku? W Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki w Bielawie usłyszeliśmy, że jest za wcześnie, by rozmawiać o konkretach. Potwierdzono tylko to, że druga edycja przeglądu się odbędzie i stanie się to w marcu. Dokładna data natomiast nie jest jeszcze znana.

Z niepotwierdzonych źródeł dowiedzieliśmy się, że w jury miałby zasiąść Szymon Wydra, znany z zespołu Carpe Diem, finalista pierwszej edycji konkursu Idol. Miałby on także dla zwycięzców udostępnić swoje studio, w którym mogliby nagrać EPkę (minialbum). MOKiS absolutnie nie chciał potwierdzić tych informacji.

Fot. Rafał Smoliński (użyczone)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *