Oddaj sprzęt domowy

chata

chataFundacja „SKSK” organizuje zbiórkę mebli i sprzętu domowego. Największe zapotrzebowanie istnieje na sprzęty tj: sprawna pralka, meble do kuchni, łóżko dla dziecka, tapczan, lodówka, meble pokojowe, biurko, krzesełka, stół, firanki, ręczniki, pościel, rowerek dziecięcy, wózek bliźniaczy i wózek spacerowy.

Fundacja „SKSK” organizuje zbiórkę mebli i sprzętu domowego. Największe zapotrzebowanie istnieje na sprzęty tj: sprawna pralka, meble do kuchni, łóżko dla dziecka, tapczan, lodówka, meble pokojowe, biurko, krzesełka, stół, firanki, ręczniki, pościel, rowerek dziecięcy, wózek bliźniaczy i wózek spacerowy.

chata

Jeśli jesteście Państwo w posiadaniu mebli i innego sprzętu domowego potrzebnego w codziennym funkcjonowaniu rodziny, jest on sprawny, a dla Państwa nie jest już niezbędny, prosimy o przekazanie go do Fundacji „SKSK” w Świdnicy. Za jej pośrednictwem dary zostaną przekazane rodzinom z dziećmi, które ze względu na niskie dochody, nie mogą zakupić niezbędnych rzeczy.

W sprawie przekazania sprzętów mogą się Państwo kontaktować z Fundacją „SKSK” pod nr telefonu 74/850-14-99, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00. Fundacja ma swoją siedzibę w Świdnicy przy ul. Żeromskiego 28/2, podejmuje działania na rzecz świnickich rodzin, m.in. zatrudnia asystentów rodziny, którzy wspierają około 80 rodzin z dziećmi. Ponadto Fundacja prowadzi na terenie Świdnicy trzy świetlice środowiskowe dla dzieci wymagających wsparcia. W zakresie asystentury i pracy świetlic organizacja współpracuje z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Świdnicy.

 

oprac. (bfg), fot. archiwum redakcji

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *