Odblaskowo i patriotycznie

Świebodzicka Rada Seniorów już pracuje nad przygotowaniami do 11 listopada, czyli Święta Niepodległości. W tym roku będzie ono wyjątkowo uroczyste, bo obchodzimy setną rocznicę odzyskania niepodległości.

W środę 17 października seniorzy obradowali w ratuszu, gościem sesji był burmistrz Bogdan Kożuchowicz, który nawiązując do omawianych przygotowań, przekazał seniorom 200 opasek odblaskowych w barwach narodowych.

– Bardzo dziękuję za liczne inicjatywy i za to, że zawsze chętnie włączacie się w miejskie wydarzenia, np. wrześniowe Patriotyczne Śpiewanie – podkreślał burmistrz Bogdan Kożuchowicz. – Mam nadzieję, że oddany właśnie Klub Seniora pozwoli jeszcze mocniej zaktywizować środowiska osób starszych. Na pomoc samorządu możecie Państwo liczyć w każdej sytuacji.

Przewodniczący ŚRS Henryk Sawa dziękował za bardzo dobrą współpracę z samorządem, wspólnie z przewodniczącym Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Aleksandrem Jermakowem zadeklarowali mocne włączenie się w organizację finału obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości, które w Świebodzicach zaplanowano na 10 listopada. Planowana jest niespodzianka dla mieszkańców, o tym więcej już niebawem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *