Odbierz drugą część encyklopedii

encyklopedia swidnicy

Gotowa jest już druga część Encyklopedii Świdnicy. Nowy pakiet kart można odbierać w Czytelni Naukowej Miejskiej Biblioteki Publicznej.

encyklopedia swidnicy

To niepowtarzalny projekt, który zakłada stworzenie kompleksowej publikacji o dziejach Świdnicy, wybitnych świdniczanach, ważnych datach w historii miasta i wszystkim, co nierozłącznie wiąże się ze Świdnicą. W ramach pierwszej części encyklopedii miłośnicy wiedzy o naszym mieście mieli możliwość skompletowania dwunastu zestawów artykułów.

Osoby, które wpiszą się na listę subskrypcyjną, będą mogły co kilka miesięcy, nieodpłatnie odbierać kolejne karty encyklopedii. Pierwszy komplet II części publikacji – segregator, strony przekładkowe oraz pięć pierwszych artykułów, będzie można odbierać już od 15 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej – informuje Magdalena Dzwonkowska, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Na listę subskrypcyjną Encyklopedii Świdnicy można zapisywać się osobiście, w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Franciszkańskiej 18, w czytelni naukowej (I piętro pok. 202, tel. 74 640 09 37) w godzinach pracy: poniedziałek, wtorek, środa, piątek od 9.00 do 18.00, czwartek od 10.00 do 16.00, sobota od 9.00 do 14.00. Konieczne jest podanie imienia, nazwiska oraz złożenie własnoręcznego podpisu. Jedna osoba może subskrybować jeden egzemplarz encyklopedii.

W uzasadnionych przypadkach, istnieje możliwość subskrypcji większej liczby egzemplarzy encyklopedii – prośby z uzasadnieniem, złożone na piśmie w Miejskiej Bibliotece Publicznej, będą rozpatrywane przez zespół redakcyjny.

Liczba egzemplarzy jest ograniczona – na listę subskrybentów zapisanych zostanie pierwszych 700 osób.

oprac. (BFG)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *