Obejrzyj i sfotografuj Dreamlinera

dream

dreamW sobotę 1 grudnia na wrocławskim lotnisku wyląduje kolosalny Dreamliner, jeden z najnowocześniejszych samolotów pasażerskich świata. Dzięki staraniom Portu Lotniczego Wrocław mieszkańcy miasta będą mieli niepowtarzalną okazję przyjrzenia się maszynie. Zapraszamy na śniadanie z Dreamlinerem.

 

W sobotę 1 grudnia na wrocławskim lotnisku wyląduje kolosalny Dreamliner, jeden z najnowocześniejszych samolotów pasażerskich świata. Dzięki staraniom Portu Lotniczego Wrocław mieszkańcy miasta będą mieli niepowtarzalną okazję przyjrzenia się maszynie. Zapraszamy na śniadanie z Dreamlinerem.dream

We Wrocławiu lotnicze marzenia się spełniają. Już w sobotę 1 grudnia ok. godz. 10.00 Boeing 787, czyli Dreamliner, wyląduje na płycie wrocławskiego lotniska, gdzie pozostanie przez niespełna godzinę. Będzie to część szkoleniowego lotu z Warszawy, przygotowującego Dreamlinera do dalekodystansowych rejsów. – Cieszymy się, że będziemy mieli okazję gościć ten samolot jako jedno z pierwszych polskich lotnisk regionalnych – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *