O mieście z prezydentem

 

Nurtują Cię sprawy Twojej dzielnicy? Denerwują Cię dziurawe chodniki, chcesz, aby skwer w Twojej okolicy został odnowiony? Przyjdź na spotkanie otwarte dla mieszkańców, wyraź swoje zdanie i porozmawiaj z prezydentem.

Za nami już dwie dyskusje, które odbyły się w lutym na Zawiszowie i na Osiedlu Młodych. W marcu z prezydentem przewidziano trzy spotkania. – Państwa opinie, propozycje zadań do realizacji, zgłoszone potrzeby oraz projekty konkretnych rozwiązań są niezwykle cenne, a także niezbędne do kształtowania miasta przyjaznego mieszkańcom. Zapraszam więc do rozmowy o Świdnicy – mówi prezydent Beata Moskal-Słaniewska.

Podczas spotkań przedstawiony zostanie zakres inwestycji, jakie są i będą realizowane w poszczególnych dzielnicach miasta w najbliższych latach oraz zasady kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego. Będzie to doskonała okazja do rozmowy o potrzebach i pomysłach świdniczan związanych z funkcjonowaniem miasta.

W każdej z dzielnic efekty swojej pracy przedstawią również policjanci Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

TERMINY:

Prezydent Miasta Świdnicy, Beata Moskal-Słaniewska zaprasza świdniczan na cykl spotkań, które odbędą się w następujących terminach:

– 6 marca o godz. 17.00 w Niepublicznej Katolickiej Szkole Podstawowej przy ul. Kraszowickiej 27

– 9 marca o godz. 17.00 w Gimnazjum nr 4 przy ul. Jodłowej 21

– 13 marca o godz. 17.00 w Klubie „Bolko” przy pl. Grunwaldzkim 11.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *