Nowy radiowóz dla policjantów

dddcar

dddcarDzięki zaangażowaniu samorządu lokalnego z Łagiewnik w poprawę bezpieczeństwa i podniesienie jakości życia mieszkańców tego regionu, przy wsparciu finansowym oraz środkach własnych policji został zakupiony i w dniu 27 grudnia uroczyście przekazany nowy radiowóz z linii Kia Ceed.

Dzięki zaangażowaniu samorządu lokalnego z Łagiewnik w poprawę bezpieczeństwa i podniesienie jakości życia mieszkańców tego regionu, przy wsparciu finansowym oraz środkach własnych policji został zakupiony i w dniu 27 grudnia uroczyście przekazany nowy radiowóz z linii Kia Ceed.dddcar
Starania o zakup nowego środka transportu przeznaczonego dla policjantów z Posterunku Policji w Łagiewnikach zostały rozpoczęte kilka miesięcy temu. Zaangażowanie włodarzy gminy Łagiewniki w zapewnienie mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa pozwoliło na wyasygnowanie z gminnych środków budżetowych pieniędzy w wysokości połowy wartości nowego radiowozu, pozostałą kwotę pokryła Komenda Główna Policji.

Nowa Kia trafiła na Posterunek Policji w Łagiewnikach, gdzie na co dzień będzie wykorzystana do służby patrolowo-interwencyjnej. Zarówno przedstawiciele gminy, jak też komendant dzierżoniowskiej policji stoją na stanowisku, iż tylko ścisła współpraca pomiędzy naszymi instytucjami może przynieść wymierne efekty w podniesieniu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców gminy Łagiewniki. Ta wspólna idea poprawy jakości życia mieszkańców była priorytetem przy przekazaniu środków finansowych na zakup pojazdu dla policji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *