Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

W poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Czy w twoim sąsiedztwie mieszka pedofil? Sprawdź”. Siedem osób z powiatu świdnickiego znalazło się w bezpłatnym i publicznym rejestrze groźnych przestępców seksualnych. Dostępna dla każdego baza ruszyła 1 stycznia. Na specjalnej stronie internetowej możemy sprawdzić imię, nazwisko, datę urodzenia, fotografię i wyrok pedofilów oraz gwałcicieli. Sprawdź, czy mieszkają w twojej okolicy.

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, inwestycjach w mieście, Orszaku Trzech Króli, imprezach charytatywnych, sukcesach uczniów, aktywnym roku w świdnickim schronisku, wyprawie świdniczanina na K2, skwerze jak z bajki, wsparciu dla osób otyłych, atrakcjach w ramach WOŚP i wielkim kolędowaniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *