Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Spowodowała śmiertelny wypadek. Jest na wolności!”. Pijana 29-latka, która spowodowała śmiertelny wypadek w Świebodzicach, wyszła na wolność za kaucją. Zezwolił na to sąd. Prokuratura Rejonowa w Świdnicy już złożyła zażalenie w tej sprawie.

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, groźnym rozboju w Świebodzicach – mężczyzna straszył kasjera, że zarazi do wirusem HIV, skutkach zniszczeń orkanu Grzegorz, inwestycjach w Świdnicy, wyroku w głośnej sprawie – matka gasiła papierosy na ciele synka, Święcie Niepodległości, raporcie o stanie oświaty, oskarżonym za przemyt lewego tytoniu, śmiertelnym potrąceniu, spacerach po cmentarzu śladami zmarłych literatów, Dniach Gór, spotkaniach z artystami, Festiwalu SPEKTRUM, Dniach Gór, 70-leciu OSP w Burkatowie, Kinie na Szpilkach, konkursie ortograficznym i Półmaratonie Świdnickim.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *