Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Nie przeżył zderzenia z drzewem”. Nie żyje 27-letni mężczyzna, który z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. To nie jedyny śmiertelny wypadek w ostatnim czasie na drogach powiatu świdnickiego.

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, powitaniu roku szkolnego, potężnym przemycie lewego tytoniu, amfetaminie znalezionej w mieszkaniu, narodowym czytaniu, nagrodzonych stypendystach, Dniach Fotografii, dożynkach, III edycji Świdnickiego Łokcia, Kinie na Szpilkach, Festiwalu Mąki oraz rocznicy kościoła pw. św. Krzyża.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s, a także kurs języka angielskiego.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *