Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Przez alkohol straciła dziecko”. Wiecznie pijana matka narażała swoje dziecko na utratę zdrowia, a nawet życia. 30-letnia świdniczanka zataczając się prowadziła wózek z kilkumiesięczną córeczką. Dziewczynka przez jej niedbalstwo miała guza i zasinienia. W końcu trafiła do rodziny zastępczej. Kobiecie grozi więzienie.

W numerze również o nowym roku szkolnych i zmianach po reformie, remontach w oświacie, wieściach ze straży miejskiej, policji i straży pożarnej, nowych inwestycjach, chodnikach i ścieżkach, świecie straży miejskiej, sezonie na kleszcze, wielkim mierzeniu, gminnych dożynkach, ważnych informacjach dla seniorów, topografii miasta Świdnicy z XVIII wieku i pierwszym zwycięstwie Karoliny.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s, a także kurs języka angielskiego.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *