Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Alkoholicy okupują przystanek”. Śpią na ławkach, spożywają alkohol, piją denaturat, oddają mocz, wymiotują i śmiecą. Nietrzeźwi mężczyźni okupują przystanek autobusowy przy ul. Westerplatte w Świdnicy. Mieszkańcy mają dość i proszą o interwencję.

W numerze również o trudnej sytuacji Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt, targach dla seniorów, XIII edycji Świdnickiego Łokcia, akademii inspiracji, obchodach Święta Wojska Polskiego w Świdnicy, Targach zdrowia, Mieście Dzieci, Pikniku Żeglarskim, nowym albumie z serii „Na dawnych pocztówkach” – tym razem czas na Kościół Pokoju, Topografii miasta Świdnicy, dożynkach gminnych i dobrym starcie Polaków w jeździectwie.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *