Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”.

Na jedynce temat „Śmiertelny wypadek na krajówce”. Jedna osoba zginęła w wypadku, do którego doszło w środę w Strzelcach (Droga Krajowa nr 35). Na środku drogi samochód ciężarowy zderzył się z osobówką. Kabina TIR-a stanęła w płomieniach.

W numerze również o wakacyjnej lidze, rodzinnym golfie, milionowym wsparciu, inwestycjach drogowych, interwencjach od mieszkańców, nowych żłobkach, gospodarce, Festiwalu Bachowskim, Święcie Policji, kupieckiej Świdnicy, nowych zakładach, podziemiach świdnickiej katedry i The World Games.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *