Nowy numer 'Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”.

Na jedynce temat „Stracili przytomność po dopalaczach”. O tej sprawie pisała i mówiła cała Polska. Na chodniku biegnącym wzdłuż ulicy Piastowskiej w Bielawie, znaleziono po dniach miasta trzy niepełnoletnie osoby. Zapaliły najprawdopodobniej dopalacze. Jedna z nich teraz walczy o życie.

W numerze również o brutalnym morderstwie 37-latki, konkursie historycznym o Świdnicy, zniczach pod świdnickim sanepidem, budżecie obywatelskim, festynie służb mundurowych, Festiwalu „Okiem Młodych”, nagiej kobiecie z brązu, akademii dokumentalnej, matematycznych mistrzach i inwestycjach drogowych.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *