Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach!

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. W tym tygodniu aż 40 stron!

Za nami tydzień obfitujący w wiele ważnych wydarzeń. Ulicami Świdnicy przeszła barwna Gryfiada, po pięćdziesięciu latach plac Drzymały odzyskał dawny blask, po raz czternasty osoby niepełnosprawne przełamały bariery i przeszły w radosnym marszu, leśnicy przygotowali udane Święto Dzika, a na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji wystąpiły muzyczne gwiazdy z okazji Dni Świdnicy. Przez cały tydzień relacjonowaliśmy dla Was najważniejsze imprezy. Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć.

W numerze również o święcie strażaków, pożegnaniu naszego redakcyjnego kolegi, pikniku edukacyjnym w III LO, zakupie rezonansu do świdnickiego szpitala, remontach, Domu Seniora Marconi, Festiwalu „Okiem Młodych”, przeglądzie szkolnych talentów i wielkim zwycięstwie ŚKPR-u!!!

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s. W tym tygodniu specjalna wkładka „Pracuj z Wiadomościami”.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *