Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

W numerze przeczytają Państwo między innymi: o Muflonach – nagrodziliśmy firmy, samorządy oraz instytucje podczas finałowej gali XIX Plebiscytu Gospodarczego, o uroczystej koronacji Matki Bożej Świdnickiej i historii cudownego obrazu, o 50-leciu Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy, o Marszu Godności, o Dniach Papieskich, absurdalnym malowaniu pasów w mieście, tajemniczym zniknięciu kajakarza, który wypłynął w samotny rejs i nie dał znaku życia, o wizycie posła Janusza Zemke w Świdnicy, o inwestycjach drogowych, sukcesach uczniów i wydarzeniach kulturalnych.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz dwie strony lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *