Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

W numerze przeczytają Państwo między innymi: o podróży dookoła Polski dla chorej Blanki, o obchodach narodowych świąt w Świdnicy i powiecie, o egzaminie dojrzałości, o milionach w nowe ulice – miasto zaczyna likwidować drogi gruntowe, o nostalgicznym Święcie Pracy, o Koronacji Matki Bożej Świdnickiej, o marszu osób niepełnosprawnych, o nowym posterunku policji, o balonowym festiwalu, o śmiertelnie niebezpiecznej roślinie, o odznaczonych i nagrodzonych strażakach, o jubileuszowych eliminacjach, o budowie przedszkola i o Muflonach.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s. W tym tygodniu również krzyżówka – do wygrania są piękne książki przyrodnicze!

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *