Nowe „WŚ” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

 

Na okładce rozpoczynamy z tematem „Wojna ze szpetnymi reklamami”. Piszemy o specjalnych działaniach jakie podjęło miasto Świdnica by pozbyć się nielegalnych i szpetnych banerów, czy szyldów reklamowych w centrum. Piszemy też o historii mieszkańca, do którego pomoc nadeszła nieoczekiwanie dzięki interwencji jaką podjęła jego sąsiadka, o długim święcie seniorów, wizycie Beaty Szydło (wewnątrz wywiady i programy polityczne kadydatów do sejmu i senatu) oraz o zwycięstwie Polonii-Stali na swoim boisku.

 

W numerze przeczytają Państwo również między innymi:

– o tym, co do tej pory zrobiło miasto by ustalić skąd płyną nieczystości w Bystrzycy

– o częściowym otwarciu ul. Sikorskiego

– o zniknięciu z powierzchni zeimi obiektu po dawnym pogotowiu

o planach zmian w OSiR

– o tym jak dzieci z SKSK wygrały 50 tys. zł

– o tanecznym, kolejnym sukcesie świdniczan

– o zmianach na tzw. łączniku do autostrady

 

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, konkursy z nagrodami oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł.

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *