Nowe wiaty

wiaty 1

wiaty 1Mając na uwadze podwyższenie komfortu i bezpieczeństwa podróżnych, gmina Dobromierz postawiła dwie nowe wiaty przystankowe, z których korzystają już mieszkańcy Szymanowa i Bronowa.

Mając na uwadze podwyższenie komfortu i bezpieczeństwa podróżnych, gmina Dobromierz postawiła dwie nowe wiaty przystankowe, z których korzystają mieszkańcy Szymanowa i Bronowa.

wiaty 1

Zadanie, oprócz wykonania drewnianych wiat przystankowych, obejmowało również zamontowanie drewnianych tablic informacyjnych oraz koszy na śmieci. Projekt został zrealizowany w ramach operacji pt. Bezpieczna droga do szkoły i do domu w ramach działania 413 ,,Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” z zakresu małych projektów objętego PROW na lata 2007-2013. Nowe wiaty będą zabezpieczać przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi nie tylko dzieci i młodzież dojeżdżającą do szkół, ale także oczekujących na przewóz pasażerów komunikacji zbiorowej.

wiaty

Na realizację zadania gmina Dobromierz otrzymała dotację ze środków zewnętrznych, w kwocie 5 tys. zł pochodzących z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

UG Dobromierz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *