Nowe „Wiadomości Świdnickie” w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

 

 

Na okładce rozpoczynamy z tematem „Znajdziemy cię zwyrodnialcu”. Tekst jest o bestialstwie do jakiego doszło w Pszennie. Redakcja wyznaczyła nagrodę za znalezienie sprawcy/sprawców, którzy powiesili psa na drzewie, a następnie podpalili. Piszemy również o zwłokach w rzece, problemach mieszkańców os. Zawiszów i inwestycjach, jakie czekają osiedle. Relacjonujemy Konferencję Przygotowawczą do Kongresu Turystyki oraz wyprawę i wyzwania jakie czekają rysownika bez rąk Mariusza Kędzierskiego. Dla miłośników sportu przygotowaliśmy wieści z boiska – będą baraże o IV ligę.

 

W numerze przeczytają Państwo również między innymi:

– o kweście na cmentarzu

– o protokole z rozliczenia „Inwestycji Świdnickich”

– o zmianach w ruchu przy ul. Zamenhofa i E.Plater

o tym jak spalamy grube tysiące

– o wyróżnieniu dla świdnickiego „Jubilata”

– o parze świdniczan, która zaprezentują nas tanecznie na mistrzostwach świata

– o integracji rodzin asystenckich

– o zmianach w ruchu na Wszystkich Świętych

– o kanalizowaniu za ponad milion

– o nowej drodze do Komorowa

 

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, konkursy z nagrodami oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł.

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *