Nowa „miotła” w strefie

strefa_nowa_prezes

strefa_nowa_prezesBarbara Kaśnikowska zastąpiła na stanowisku prezesa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest – Park” Urszulę Solińską – Marek.
Barbara Kaśnikowska zastąpiła na stanowisku prezesa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest – Park” Urszulę Solińską – Marek.
strefa_nowa_prezes
Do zmian w zarządzie doszło w miniony poniedziałek. Urszula Solińska – Marek ze stanowiska odwołana została po prawie 20 miesiącach kierowania strefą. O tym, że do tego dojdzie mówiło się gdy tylko Janusz Piechociński zastąpił w fotelu ministra gospodarki (to jemu podlegają strefy) Waldemara Pawlaka. Nowa szefowa strefy do tej pory pełniła funkcję dyrektora jednego z departamentów w Urzędzie Marszałkowskim. Bardzo dobrze zna się na pozyskiwaniu środków unijnych. Już po powołaniu Barbara Kaśnikowska mówiła, że nie zamierza przeprowadzać w spółce rewolucji. Wraz z nią do zarządu powołany został Teodor Stępa, polityk i samorządowiec związany z Polskim Stronnictwem Ludowym. Stanowisko utrzymał natomiast Tomasz Jakacki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *