Niespodzianki przez cały grudzień

Galeria Świdnicka, pragnąc jak najdłużej utrzymać niezwykłą atmosferę świąt, prezentów i radości, przez cały miesiąc grudzień zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy wraz z drużyną Mikołaja.

mikolaj

Grudzień jest magicznym okresem szczególnie dla dzieci. Wszystko to za sprawą obchodów Mikołajek oraz przede wszystkim świąt Bożego Narodzenia. Mali milusińscy kojarzą ten czas z prezentami oraz magicznie tajemniczym św. Mikołajem. W każdą sobotę i niedzielę grudnia, aż do świąt w godzinach od 13.00 do 17.00 na najmłodszych czekać będzie prawdziwa moc atrakcji.

W programie: Strefa Artystyczna, czyli warsztaty kreatywności dla dzieci, czyli jak zrobić prosto i szybko upominek czy świąteczną ozdobę; Strefa Ruchu – świąteczne zabawy i konkursy ruchowe („wyścigi refniferów”, „bieg z prezentami”, „śnieżna bitwa” i inne); Strefa Tańca i Piosenki, czyli nauka piosenek i tańców dla dzieci o tematyce świątecznej i zimowej ze specjalnym blokiem „Twój Mikrofon”; Elfica i Bałwanek zamykający dzieci w Bańkach Gigantach, świąteczne makijaże i tatuaże dla dzieci z mieniącymi się brokatami, kolorowe balony, quizy i zagadki zespołowe o tematyce zimowej i świątecznej oraz wspólne ubieranie choinki.

Drużyna Mikołaja zaprasza do Galerii Świdnickiej…ho ho ho!

Oprac. mm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *