Niemowlę pobite przez ojca

policja1

policjaNa dwa miesiące aresztował bydgoski sąd 23-letniego mężczyznę, podejrzanego o dotkliwe pobicie swojego półrocznego dziecka. Mężczyzna tłumaczył, że płacz niemowlęcia przeszkadzał mu w grze na komputerze.

Na dwa miesiące aresztował bydgoski sąd 23-letniego mężczyznę, podejrzanego o dotkliwe pobicie swojego półrocznego dziecka. Mężczyzna tłumaczył, że płacz niemowlęcia przeszkadzał mu w grze na komputerze.policja1

Siniaki na ciele dziecka spostrzegł we wtorek lekarz jednego z bydgoskich szpitali, do którego zgłosiła się matka z sześciomiesięcznym chłopcem. Tego samego dnia policja zatrzymała 23-letniego ojca dziecka, podejrzewając, że to on dopuścił się pobicia niemowlęcia.Jak poinformował Adam Lis z Prokuratury Bydgoszcz-Północ, mężczyzna przyznał się, że szarpał i bił chłopca, by przestał płakać. Tłumaczył się, że sam jest uzależniony od gier komputerowych, a chłopczyk przeszkadzał mu w tej rozrywce.Mężczyzna wystąpił o dobrowolne poddanie się karze, ale został na wniosek prokuratury aresztowany, by nie próbował mataczyć w trakcie śledztwa.Dziecko przebywa wciąż na obserwacji w szpitalu, gdzie opiekuje się nim matka. Prokuratura na razie nie ujawnia, czy kobiecie grozi zarzut niedopełnienia obowiązku opieki nad dzieckiem.

interia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *