Nieliczni w Polsce z certyfikatem Zakładowej Kontroli Produkcji [WIDEO]

Są rodzinną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i wieloletnim doświadczeniu. Ich atuty to wiedza, wieloletnie doświadczenie, a przede wszystkim zaangażowanie w każdy powierzony nam projekt. Wyróżniają się na tle innych firm – jako nieliczni w Polsce posiadają Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji na gotowy produkt. Wiązar Polska wychodzi poza ramy i stawia na nowoczesność.

Każda inwestycja jest traktowana indywidualnie. – To dlatego niezbędna jest rozmowa z Klientem w celu określenia parametrów zamówienia – mówi Hubert Wychowanek. – Przygotowujemy projekt wraz z wyceną, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji Klient miał wgląd w działania na potrzeby swojej budowy. Dopiero po akceptacji podpisujemy umowę i zaczynamy prace produkcyjne oraz wykonawcze. Na nasze produkty oraz montaż konstrukcji dajemy gwarancję.

W firmie Wiązar Polska pracują młodzi i ambitni ludzie, co widać w ich realizacjach i budowaniu marki. Niedawno powstał film, w którym jasno widać, jak przeprowadzane są prace przy stawianiu więźby dachowej. Co ważne, firma Wiązar Polska jako jedyna może się pochwalić Certyfikatem Zakładowej Kontroli Produkcji nr 1020-CPR-070055838 na gotowy produkt, a nie, jak pozostali – na suplementy. To właśnie ten certyfikat gwarantuje Klientom firmy produkty na najwyższym, światowym wręcz poziomie.

Wiązar Polska

Cześć wszystkim! ??Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda nasza praca na co dzień? ?Długo pracowaliśmy nad tym, aby przybliżyć Wam naszą firmę – filmik mówi sam za siebie!

Gepostet von Wiązar Polska am Dienstag, 15. Oktober 2019

Czym dokładniej zajmuje się Wiązar Polska? Jak sama nazwa mówi – wiązarami, czyli podstawowymi elementami konstrukcji dachu. – Wiązary z powodzeniem można stosować w budowlach o różnorakim przeznaczeniu – wyjaśnia Hubert Wychowanek. – Jest to rozwiązanie tańsze i szybsze do zrealizowania w porównaniu do tradycyjnej więźby dachowej. Pozwala to odciążyć fundamenty oraz zredukować ilość ścian nośnych budynku, a przede wszystkim nie trzeba wykonywać stropu tradycyjnego betonowego.

Jeżeli jesteś w trakcie projektowania domu czy inwestycji wielkogabarytowej, skontaktuj się z Wiązar Polska. – Wiązary dostarczamy oraz montujemy na terenie całego Dolnego Śląska!

WWW: https://wiazarpolska.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/wiazarpolska/

artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *