Nieliczni w Polsce z certyfikatem Zakładowej Kontroli Produkcji [WIDEO]

Są rodzinną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i wieloletnim doświadczeniu. Ich atuty to wiedza, wieloletnie doświadczenie, a przede wszystkim zaangażowanie w każdy powierzony nam projekt. Wyróżniają się na tle innych firm – jako nieliczni w Polsce posiadają Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji na gotowy produkt. Wiązar Polska wychodzi poza ramy i stawia na nowoczesność.

Każda inwestycja jest traktowana indywidualnie. – To dlatego niezbędna jest rozmowa z Klientem w celu określenia parametrów zamówienia – mówi Hubert Wychowanek. – Przygotowujemy projekt wraz z wyceną, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji Klient miał wgląd w działania na potrzeby swojej budowy. Dopiero po akceptacji podpisujemy umowę i zaczynamy prace produkcyjne oraz wykonawcze. Na nasze produkty oraz montaż konstrukcji dajemy gwarancję.

W firmie Wiązar Polska pracują młodzi i ambitni ludzie, co widać w ich realizacjach i budowaniu marki. Niedawno powstał film, w którym jasno widać, jak przeprowadzane są prace przy stawianiu więźby dachowej. Co ważne, firma Wiązar Polska jako jedyna może się pochwalić Certyfikatem Zakładowej Kontroli Produkcji nr 1020-CPR-070055838 na gotowy produkt, a nie, jak pozostali – na suplementy. To właśnie ten certyfikat gwarantuje Klientom firmy produkty na najwyższym, światowym wręcz poziomie.

Wiązar Polska

Cześć wszystkim! 🔥🔥Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda nasza praca na co dzień? 💪Długo pracowaliśmy nad tym, aby przybliżyć Wam naszą firmę – filmik mówi sam za siebie!

Gepostet von Wiązar Polska am Dienstag, 15. Oktober 2019

Czym dokładniej zajmuje się Wiązar Polska? Jak sama nazwa mówi – wiązarami, czyli podstawowymi elementami konstrukcji dachu. – Wiązary z powodzeniem można stosować w budowlach o różnorakim przeznaczeniu – wyjaśnia Hubert Wychowanek. – Jest to rozwiązanie tańsze i szybsze do zrealizowania w porównaniu do tradycyjnej więźby dachowej. Pozwala to odciążyć fundamenty oraz zredukować ilość ścian nośnych budynku, a przede wszystkim nie trzeba wykonywać stropu tradycyjnego betonowego.

Jeżeli jesteś w trakcie projektowania domu czy inwestycji wielkogabarytowej, skontaktuj się z Wiązar Polska. – Wiązary dostarczamy oraz montujemy na terenie całego Dolnego Śląska!

WWW: https://wiazarpolska.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/wiazarpolska/

artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *