Niebezpiecznie na drogach

zima

zimaDzisiejszy atak zimy przysporzył problemów kierowcom. Do godziny 12.00 na drogach powiatu świdnickiego doszło do czterech zdarzeń. W Boleścinie tir zablokował jezdnię. Aż trzy kolizje zanotowano w niewielkich Piotrowicach!

 

Dzisiejszy atak zimy przysporzył problemów kierowcom. Do godziny 12.00 na drogach powiatu świdnickiego doszło do czterech zdarzeń. W Boleścinie tir zablokował jezdnię. Aż trzy kolizje zanotowano w niewielkich Piotrowicach!

Na szczęście śnieg przestał padać. Temperatura na poziomie kilku stopni powyżej zera pomaga drogowcom w usuwaniu skutków opadów. Rano było jednak naprawdę nieciekawie. – Na trasie Świdnica-Dzierżoniów tir zjechał na pobocze i zablokował przejazd. Utrudnienia trwały około pół godziny. Aż trzy zdarzenia odnotowaliśmy w Piotrowicach. Dwa samochody uszkodziły ogrodzenia prywatnych posesji, doszło też do zderzenia dwóch aut – wylicza Katarzyna Czepil, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. zima

Uderzeniem w ogrodzenie podróż zakończyła się dla 52-letniej kobiety za kierownicą reanult oraz 48-latki w volkswagenie golfie. Natomiast stłuczkę forda z volkswagenem spowodowała 41-letnia pani. Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Na szczęście uczestnicy kolizji nie ucierpieli poważnie.

(ram)

{fcomment}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *