Nie żyje dwoje nastalatków

policjakontrola

policjakontrolaMakabrycznego odkrycia dokonał działkowiec w Żarowie. W altance znalazł ciała dwojga nastolatków. Jak się okazało była to zaginiona 15-letnia Karolina z Wałbrzycha i jej 16-letni chłopak, Łukasz. Prawdopodobnie oboje popełnili samobójstwo.

Makabrycznego odkrycia dokonał działkowiec w Żarowie. W altance znalazł ciała dwojga nastolatków. Jak się okazało była to zaginiona 15-letnia Karolina z Wałbrzycha i jej 16-letni chłopak, Łukasz. Prawdopodobnie oboje popełnili samobójstwo.policja2

Zaginięcie nastolatki 1 grudnia zgłosiła jej babcia. Jak udało się ustalić, dziewczyna – po tym jak znikła – widziana była z 16-letnim Łukaszem. Chłopak miał się stawić w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Mrowinach, ale nigdy tam nie dotarł.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania zaraz po otrzymaniu zgłoszenia. Próbowali namierzyć telefon 15-latki, z którego wykonywane były połączenia. Wiadomo było, że dziewczyna przemieszcza się, a ostatni sygnał pochodził z Żarowa. Mundurowi przeszukali tam teren o powierzchni około 15 hektarów, ale nie trafili na ślad Karoliny.

W piątek, 6 grudnia, późnym popołudniem ciała dwojga nastolatków znalazł tymczasem w altance jeden z działkowców. Policjanci nie mieli wątpliwości, to była poszukiwana Karolina i jej chłopak. Lekarz stwierdził, że młodzi ludzie nie żyli od 48 godzin. Prawdopodobnie oboje popełnili samobójstwo. Sprawę wciąż bada policja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *