Nie tylko dla pań…

kamienie1

kamienie1Jaki kamień pomoże znaleźć spełnienie w miłości, jaki nazywany jest Kamieniem Szczęścia, a jaki najlepiej pasuje do określonego znaku zodiaku? Na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć odpowiedź podczas II Giełdy Minerałów i Biżuterii Szlachetnych, która już w najbliższy weekend odbędzie się w Galerii Świdnickiej.

 

Jaki kamień pomoże znaleźć spełnienie w miłości, jaki nazywany jest Kamieniem Szczęścia, a jaki najlepiej pasuje do określonego znaku zodiaku? Na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć odpowiedź podczas II Giełdy Minerałów i Biżuterii Szlachetnych, która już w najbliższy weekend odbędzie się w Galerii Świdnickiej.

Placówka zaprasza 14 i 15 lutego od godziny 9.00 do 19.00. Jak zapewnia Kamil Janicki, specjalista ds. marketingu Galerii Świdnickiej nie będzie to czas stracony. – W tym roku zaprosiliśmy jeszcze więcej wystawców, będą to osoby z całej Polski, między innymi ze Zgierza, Piotrkowa Trybunalskiego, Lwówka Śląskiego, Wrocławia, Jawora i oczywiście pasjonaci ze Świdnicy. II Giełda Minerałów i Biżuterii z Kamieni Szlachetnych to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i pasjonatów tej dziedziny. kamienie1

Na stoiskach znajdą się minerały z całego świata, muszle morskie, kamienie, bursztyny i wytwarzana z nich biżuteria charakteryzująca się bogatym wzornictwem i oryginalnością.

Atrakcją będzie pokaz szlifowania minerałów na żywo. Będzie można zapoznać się z kolejnymi etapami obróbki kamienia.

Giełda to również okazja spotkania i porozmawiania z pasjonatami, którzy z pewnością chętnie podzielą się swoją wiedzą.

(erzet)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *